Par mums

  Internetveikals Buvmateriali.com  tika izveidots 2013. gadā. Šājā laika posmā no mūsu iepirktajiem materiāliem  tika uzbūvētas simtiem māju, renovētas simtiem  ēku, izremontēti tūkstošīem dzīvokļu. Mēs komplektējam celtniecības materiālus arī ārpus Latvijas, tajā skaitā ietilpst klienti no Itālijas, Francijas, Beļģijas, Vācijas, Dānijas, Norvēģijas, Šveices, Igaunijas un Lietusvas.

Mēs sadarbojamies ar tādiem ražotājiem kā Tenapors (Tenax), Finnfoam, Rockwool, Paroc, Saint Gobain (Isover), Knauf, Mapei, Sakret, Baumit, Cemex, Caparol, Viva Color, Brata, Olejnik, Aeroc, Texoblok, Fibo, BBR, Lebens.

Mēs esām būvniecības nozares profesionāļi, mūsu menedžeriem ir vairāk neka 10 gadu liela pieredze būvmateriālu tirdzniecībā. Mūsu komanda palīdzēs Jums izvēlēties labāko un izdevīgāko risinājumu.


Galvenais uzdevums – maksimāli ātri un kvalitatīvi nokomplektēt un piegādāt klientam celtniecības materiālus, lai klients būtu apmierināts par preces kvalitāti un apkalpošanu!

P.S. Mūsu majas lapa ir 30% no precem ko mes varām Jums piedavat. Pirms sakat būvniecību salidziniet cenas, ja Jums nav iespējas samazināt tēriņus uz būvdarbiem, Jūs varat ietaupīt uz būvmateriāliem.