Durelis Populair 1250x2500x18mm

19.56 €

 

Durélis/Populair® ir trīsslāņu kokskaidu plātne ar daudzfunkcionālu struktūru, kuru piegāda Belgijas ražotājs SPANO NV. Plātnei ir gluda virsma un to raksturo paaugstināta izturība, salīdzinot ar parasto kokskaidu plātni (KSP). Izturība tiek sasniegta, pateicoties plātnes paaugstinātam blīvumam (700-720 kg/m3) un paaugstinātam saistvielu daudzumam uz produkcijas vienību. Patiecoties tam, ka līmējumam tiek izmantoti ūdensizturīgie karbamīda-melamīna-formaldehīda sveķi, kuru sastāvā tiek papildus pievienots parafīns, minēta plātne ir mitrumizturīga (V 313).

Durélis / Populair® и Durélis / Populair® Floor – kokskaidu plātnes tiek izmantotas būvniecībā paaugstināta mitruma apstākļos un tiek klasificētas, kā P5 (EN312) klases produkts.
 
Ekoloģiskums
Produkcijai ir piešķirti СЕ un РЕFC sertifikāti un marķējumi, pēdējais nozīmē, ka dotā produkcija ir izgatavota no koksnes materiāla, kas tiek iegūts, ievērojot meža resursu ilgtspējīgas izmantošanas un atjaunošanas prasības. Durelis kokskaidu plātnes nesatur fenolu.

Formaldehīda saturs atbilst E-1 emisijas klasei (mazāk, nekā 0,13mg/м3)
 
PIELIETOJUMS:

Koksnes plātņu Durélis / Populair® и Durélis / Populair® Floor pielietojums:
Jumti pamatne zem mīksta jumta seguma (bituma jumta segums) - Durélis / Populair®
Sienas iekšējo un ārējo sienu apšūšana (starpsienas) - Durélis / Populair® Floor
Griesti griestu apšūšana - Durélis / Populair® Floor
Grīdas ieteicam izmantot spundētas plātnes ar rievsavienojumu Durélis / Populair ® Floor – grīdas pamatnes izgatavošanai zem dažādiem klājumiem – parketa, PVC utt.
Betonēšanas veidņi

materiāls ir derīgs, lai to izmantotu kā betonēšanas veidņu komponentu, veicot ne īpaši augsto un lielu detaļu aizliešanu. Mūsu uzņēmumam ir pieredze doto plātņu izmantošanā 3-ciklu gaitā.

 

Par preces daudzumu noliktava, lūdzu zvaniet, noliktavas atlikumi atjaunojas 2 reizz nedeļa

Apjamām papild atlaides

 

 If you have any question please feel free to contact us
info@buvmateriali.com
+371 20077003
+371 27044674
445B Brīvības gatve, Rīga LV-1024
Open: Mon.-Fr. 08:00 - 17:00